DESIGNSPOT: eshop s bytovými doplňky a skandinávským designem https://designspot.cz 27659726782564 Mlýnky na sůl a pepř Bottle, Ash / Carbon, set 2ks new https://designspot.cz/products/mlynky-na-sul-a-pepr-bottle-ash-carbon-set-2ks-1 https://cdn.shopify.com/s/files/1/0183/1390/4228/products/4415399_BottleGrinder_Ash-Carbon-BeechLid_Front_resultdouble.jpg?v=1685608229 2090 AUDO COPENHAGEN in stock 39373391036602 Termohrnek To Go Click, 0,4 l, Soft Rose new https://designspot.cz/products/termohrnek-to-go-click-0-4-l-soft-rose https://cdn.shopify.com/s/files/1/0183/1390/4228/products/OL_685-36_ToGo_Click_0_4L_soft_rose_result_kopie2_d0923be2-16a4-4804-9077-421e0f7781df.jpg?v=1634899976 890 STELTON in stock 27431894679652 Čajová konvice Kettle Teapot 1,5 l new https://designspot.cz/products/cajova-konvice-kettle-teapot-1-5-l https://cdn.shopify.com/s/files/1/0183/1390/4228/products/4545129_Kettle_Teapot_1_5L_Norm_04.jpg?v=1685608073 1990 AUDO COPENHAGEN in stock 39361812660410 Rychlovarná konvice EM77 1,5 l, Black new https://designspot.cz/products/rychlovarna-konvice-em77-1-5-l-black https://cdn.shopify.com/s/files/1/0183/1390/4228/products/OL_890_EM77_electric_kettle_black_result.jpg?v=1616317649 2490 STELTON in stock 41809145299130 Svítidlo Neon Tube Slim LED 120 new https://designspot.cz/products/svitidlo-neon-tube-slim-led-120 https://cdn.shopify.com/s/files/1/0183/1390/4228/products/Neon_Tube_Slim_120_family_kopie2__result.jpg?v=1650702383 1690 HAY in stock 41434553417914 Látková taška Weekend Bag, Toffee new https://designspot.cz/products/latkova-taska-weekend-bag-toffee https://cdn.shopify.com/s/files/1/0183/1390/4228/products/AB549-B091_WeekendBagtoffee-2_clipped_rev_1.jpg?v=1671956763 1190 HAY in stock 41773413695674 Úložný box Colour Crate S, Golden Yellow new https://designspot.cz/products/ulozny-box-colour-crate-s-golden-yellow https://cdn.shopify.com/s/files/1/0183/1390/4228/products/541445_HAY_Colour_Crate_S_golden_yellow_clipped_rev_1_result.jpg?v=1661848242 190 HAY in stock 41850319765690 Župan Waffle, Glacier Multi new https://designspot.cz/products/zupan-waffle-glacier-multi https://cdn.shopify.com/s/files/1/0183/1390/4228/products/AB545-A785_Waffle_Bathrobe_glacier_multi_clipped_rev_2.jpg?v=1663921548 2490 HAY in stock 27395201138788 Věšák Afteroom, Black new https://designspot.cz/products/vesak-afteroom-coat-hanger-black https://cdn.shopify.com/s/files/1/0183/1390/4228/products/2509_result.jpg?v=1685607924 3290 AUDO COPENHAGEN in stock 23792592715876 Stojan na utěrky Norr, Oak new https://designspot.cz/products/stojan-na-uterky-norr-paper-towel-holder-oak https://cdn.shopify.com/s/files/1/0183/1390/4228/products/S1930239_Norr_Paper_Towel_Holder_01_result.jpg?v=1616315190 1690 SKAGERAK in stock 31508800405571 Policový systém String Pocket, White/Oak new https://designspot.cz/products/policovy-system-string-pocket-white-oak https://cdn.shopify.com/s/files/1/0183/1390/4228/products/product-string-pocket-oak-white-50x60_landscape_result_kopie.jpg?v=1616316663 3990 STRING in stock 41355316035770 Termolahev Mono Thermal Bottle 0,6 l, Skyblue new https://designspot.cz/products/termolahev-mono-thermal-bottle-0-6-l-skyblue https://cdn.shopify.com/s/files/1/0183/1390/4228/products/541206_Mono_Thermal_Bottle_0_6_litre_sky_blue_clipped_rev_2.jpg?v=1650702352 1390 HAY in stock 41334016803002 Papírové stínidlo Rice Paper Shade Ø50 new https://designspot.cz/products/papirove-stinidlo-rice-paper-shade-o50 https://cdn.shopify.com/s/files/1/0183/1390/4228/products/507461_Rice_Paper_Shade_Dia_50cm_classic_white_WB_clipped_rev_1.jpg?v=1650184117 890 HAY in stock 41759117770938 Termohrnek To Go Click, 0,2 l, Soft Sky x Moomin new https://designspot.cz/products/termohrnek-to-go-click-0-2-l-soft-sky-x-moomin https://cdn.shopify.com/s/files/1/0183/1390/4228/products/OL_1370-7_ToGo_Click_0_2L_sky_Moomin_2_result.jpg?v=1663230368 790 STELTON in stock 40367738388666 Dekantační karafa Wine Breather Deluxe, Steel new https://designspot.cz/products/dekantacni-karafa-wine-breather-deluxe-steel https://cdn.shopify.com/s/files/1/0183/1390/4228/products/4683039_Wine_Breather_Deluxe_Clear_Steel_result.jpg?v=1685609918 2490 AUDO COPENHAGEN in stock 41932044665018 Rychlovarná konvice Sowden 1,5l, Yellow new https://designspot.cz/products/rychlovarna-konvice-sowden-1-5l-yellow https://cdn.shopify.com/s/files/1/0183/1390/4228/products/AA257-B054-AB98_Sowden_Kettle_EU_yellow_clipped_rev_1.jpg?v=1665822491 2790 HAY in stock 39358706909370 Termoska EM77 1 l, Black new https://designspot.cz/products/termoska-em77-1l-black https://cdn.shopify.com/s/files/1/0183/1390/4228/products/OL_930_EM77_vacuum_jug_1L_black_result.jpg?v=1616317615 1990 STELTON in stock 41431368958138 Mlýnek na koření Salt and Pepper M, Yellow new https://designspot.cz/products/mlynek-na-koreni-salt-pepper-m-yellow https://cdn.shopify.com/s/files/1/0183/1390/4228/products/506976_Salt_and_Pepper_M_yellow_clipped_rev_1.jpg?v=1652776019 1190 HAY available for order 27542371598436 Přenosná lampa Carrie Portable, Black new https://designspot.cz/products/prenosna-lampa-carrie-led-lamp-black https://cdn.shopify.com/s/files/1/0183/1390/4228/products/4863539_Carrie_LED_Lamp_Black_01_result.jpg?v=1685608125 5290 AUDO COPENHAGEN in stock 41387548115130 Koš Basket S, Light Grey new https://designspot.cz/products/kos-basket-s-light-grey https://cdn.shopify.com/s/files/1/0183/1390/4228/products/505961_Basket_S_light_grey_clipped_rev_1.jpg?v=1651566388 990 HAY in stock 27711566413924 Závěsná lampa TR, Black, Matt Opal new https://designspot.cz/products/zavesna-lampa-tr-bulb-black-matt-opal https://cdn.shopify.com/s/files/1/0183/1390/4228/products/1473539_TR-Bulb_Pendant_Black_Pack_result_8f7fba08-75af-49ba-b291-9020282847ea.jpg?v=1685608287 5990 AUDO COPENHAGEN available for order 23716352393316 Stojánek na tužky Nomad new https://designspot.cz/products/drzak-na-tuzky-nomad-pen-holder https://cdn.shopify.com/s/files/1/0183/1390/4228/products/S1930242_Nomad_Pen_Holder_02-2_result_kopie.jpg?v=1616315134 990 SKAGERAK in stock 41431288709306 Kávovar French Press Brewer, Aqua new https://designspot.cz/products/kavovar-french-press-brewer-aqua https://cdn.shopify.com/s/files/1/0183/1390/4228/products/541355_French_Press_Brewer_aqua_clipped_rev_1.jpg?v=1652775997 2090 HAY in stock 41112348229818 Police Epoch 50, Natural Oak new https://designspot.cz/products/police-epoch-50-natural-oak https://cdn.shopify.com/s/files/1/0183/1390/4228/products/6205039_Epoch_Shelf_50_Natural_Low_Angle_result.jpg?v=1685610915 4490 AUDO COPENHAGEN available for order 31660157141059 Stolní lampa Tolomeo, E27, hliník new https://designspot.cz/products/stolni-lampa-tolomeo-e27-hlinik https://cdn.shopify.com/s/files/1/0183/1390/4228/products/14584_artemide-stolni-lampy-tolomeo-designove-stolni-lampy_result.png?v=1616316690 8890 ARTEMIDE available for order 41932052463802 Topinkovač Sowden, Yellow new https://designspot.cz/products/topinkovac-sowden-yellow https://cdn.shopify.com/s/files/1/0183/1390/4228/products/AA258-B054-AB98_Sowden_Toaster_EU_yellow_clipped_rev_1.jpg?v=1684916741 2590 HAY in stock 42166502391994 Chlebník Emma, Sand new https://designspot.cz/products/chlebnik-emma-sand https://cdn.shopify.com/s/files/1/0183/1390/4228/products/OL_x-226-9_Emma_breadbox_sand_clipped_rev_1.jpg?v=1674894384 2590 STELTON in stock 41344924221626 Přenosná lampa PC Portable, Ocean Green new https://designspot.cz/products/prenosna-lampa-pc-portable-ocean-green https://cdn.shopify.com/s/files/1/0183/1390/4228/products/4104314009000_PC_Portable_ocean_green_clipped_rev_1.jpg?v=1679819177 2690 HAY in stock 41915708375226 Plakát The Togo, Hanna Peterson new https://designspot.cz/products/plakat-the-togo-hanna-peterson https://cdn.shopify.com/s/files/1/0183/1390/4228/products/Hanna_Peterson_The_Togo_Frame_Oak_Low_Res_clipped_rev_1.jpg?v=1665476813 1290 THE POSTER CLUB in stock 46496712753486 Magnetická nástěnka Noticeboard, Sand new https://designspot.cz/products/nastenka-noticeboard-sand https://cdn.shopify.com/s/files/1/0183/1390/4228/products/7711-Noticeboard_sand-01_clipped_rev_1.jpg?v=1681892775 4090 NOFRED in stock 41408756318394 Květináč Flowerpot L, Grey new https://designspot.cz/products/kvetinac-flowerpot-l-grey https://cdn.shopify.com/s/files/1/0183/1390/4228/products/508413_Flowerpot_with_Saucer_L_grey_clipped_rev_1_result.jpg?v=1652171453 790 HAY in stock 29531915780163 Konferenční stolek Turning Table, White Oak new https://designspot.cz/products/konferencni-stolek-turning-table-white https://cdn.shopify.com/s/files/1/0183/1390/4228/products/6900039_Turning_Table_White_Oak_Theresa__Arns_03_Black_result_kopie_873983b6-42cb-48b6-9fd6-a8886000b4d6.jpg?v=1685608696 13690 AUDO COPENHAGEN available for order 29497911672899 Kelímek na kartáčky, White new https://designspot.cz/products/kelimek-na-kartacky-white https://cdn.shopify.com/s/files/1/0183/1390/4228/products/7700609_ToothbrushHolder_White_Norm_02_result_7b2d1661-0693-4c70-ab57-eba9cc2608f3.jpg?v=1685608468 1390 AUDO COPENHAGEN in stock 41333258354874 Přenosná lampa Pao Portable, Red new https://designspot.cz/products/prenosna-lampa-pao-portable-red https://cdn.shopify.com/s/files/1/0183/1390/4228/products/9367414009000_Pao_Portable_red_clipped_rev_1.jpg?v=1650183976 3690 HAY in stock 41345908768954 Kávová konvice Sowden Coffee 0,45 l, Light Yellow new https://designspot.cz/products/kavova-konvice-coffee-0-45-l-light-yellow https://cdn.shopify.com/s/files/1/0183/1390/4228/products/506811_Coffee_S_clipped_rev_3.jpg?v=1655972786 2790 HAY in stock 38124101796026 Stolička Passage Stool, Natural Oak new https://designspot.cz/products/stolicka-passage-stool-natural-oak https://cdn.shopify.com/s/files/1/0183/1390/4228/products/9110039_Passage_Stool_Natural_Oak_Angle_result_result.jpg?v=1685609692 7190 AUDO COPENHAGEN available for order 40947849527482 Rychlovarná konvice Emma 1,2 l, Chalk new https://designspot.cz/products/rychlovarna-konvice-emma-1-2-l-white https://cdn.shopify.com/s/files/1/0183/1390/4228/products/OL_x-210-3_Emma_electric_kettle_white_chalk_result.jpg?v=1642148734 4790 STELTON available for order 31807617859651 Stolička Afteroom Stool, Black new https://designspot.cz/products/stolicka-afteroom-stool-black https://cdn.shopify.com/s/files/1/0183/1390/4228/products/8480530_Afteroom-Stool_Black_2_result_result_c6b4ca27-c0f8-46be-b956-ac92f63cacff.jpg?v=1685609319 6190 AUDO COPENHAGEN available for order 46496477217102 Úložný box Cube, Wood new https://designspot.cz/products/ulozny-box-cube-wood https://cdn.shopify.com/s/files/1/0183/1390/4228/products/Cube_wood_clipped_rev_2.jpg?v=1681547212 2990 NOFRED in stock 41934736621754 Vlněná deka Mono, Ultramarine new https://designspot.cz/products/vlnena-deka-mono-ultramarine https://cdn.shopify.com/s/files/1/0183/1390/4228/products/AB446-B484_Mono_Blanket_ultramarine_clipped_rev_2.jpg?v=1665995299 2790 HAY available for order 42257229447354 Výrobník perlivé vody Brus, Steel new https://designspot.cz/products/vyrobnik-sycene-vody-brus-steel https://cdn.shopify.com/s/files/1/0183/1390/4228/products/OL_2100_Brus_carbonator_steel_1_clipped_rev_1.jpg?v=1677572798 5290 STELTON available for order 42227634143418 Nástěnné hodiny Wall Clock, Blue new https://designspot.cz/products/nastenne-hodiny-wall-clock-blue https://cdn.shopify.com/s/files/1/0183/1390/4228/products/AC464-A656_Wall_Clock_light_blue_clipped_rev_1.jpg?v=1676536572 2790 HAY available for order 41335914561722 Židle J77, Black new https://designspot.cz/products/zidle-j77-black https://cdn.shopify.com/s/files/1/0183/1390/4228/products/2568492019000_J77_black_wb_lacquer_beech_clipped_rev_1_d0b528ad-4f42-461f-b02c-554b471a1ed2.jpg?v=1650270432 6090 HAY available for order 41334059106490 Stojací věšák Loop Stand Hall, Black new https://designspot.cz/products/vesak-loop-stand-hall-black https://cdn.shopify.com/s/files/1/0183/1390/4228/products/101666_Loop_Stand_Hall_H150_Black_clipped_rev_1.jpg?v=1650875229 6090 HAY available for order 41132646629562 Nástěnná lampa Buddy, Black new https://designspot.cz/products/nastenna-lampa-buddy-black https://cdn.shopify.com/s/files/1/0183/1390/4228/products/Northern_Buddy_wall_lamp_black_result_result.jpg?v=1645691303 6190 NORTHERN in stock 41314088353978 Stolek Slit Table Wood, High Vivid Blue new https://designspot.cz/products/stolek-slit-table-wood-vivid-blue https://cdn.shopify.com/s/files/1/0183/1390/4228/products/9440354009000_Slit_Table_Wood_Round_High_vivid_blue_wb_lacquer_oak_clipped_rev_1.jpg?v=1649752133 5790 HAY in stock 41333046280378 Rohožka Door Mat, 70x50, Mat Yellow new https://designspot.cz/products/rohozka-door-mat-70x50-mat-yellow https://cdn.shopify.com/s/files/1/0183/1390/4228/products/508323_Door_Mat_yellow_clipped_rev_1.jpg?v=1650097841 1390 HAY available for order 27711510904932 Stolní / nástěnná lampa TR, Grey Marble, Matt Opal new https://designspot.cz/products/stolni-nastenna-lampa-tr-bulb-grey-marble-matt-opal https://cdn.shopify.com/s/files/1/0183/1390/4228/products/1472139_TR-Bulb_Table-Wall-Lamp_Grey-Marble_Pack_1_result_6ba9d1a7-1ac8-4bc6-866b-404909527607.jpg?v=1685608262 4490 AUDO COPENHAGEN in stock 46707809517902 Úložné boxy Paper Pulp Large, set 2 kusy new https://designspot.cz/products/ulozne-boxy-paper-pulp-large-set-2-kusy https://cdn.shopify.com/s/files/1/0183/1390/4228/files/fermLIVING_AW19_PaperPulpBoxLarge_100313315_1_clipped_rev_1.jpg?v=1683707169 1090 FERM LIVING available for order 41333448278202 Policový systém Woody Column High new https://designspot.cz/products/policovy-system-woody-column-high https://cdn.shopify.com/s/files/1/0183/1390/4228/products/102589_Woody_Column_High_white_shelf_oak_frame_clipped_rev_1.jpg?v=1650184012 12090 HAY available for order