DESIGNSPOT: eshop s bytovými doplňky a skandinávským designem https://designspot.cz 32088712216643 Policová sestava STRING – pracovní prostor new https://designspot.cz/products/policova-sestava-string-pracovni-prostor https://designspot.cz/cdn/shop/products/bundle_w_a_12_12_result.jpg?v=1693498434 13490 STRING available for order 31076535763011 Policový systém String Pocket, White/Ash new https://designspot.cz/products/policovy-system-string-pocket-white-ash https://designspot.cz/cdn/shop/products/string_pocket_ash_white_result_ce3f89f1-a785-4db2-8196-4110928449c5.jpg?v=1616315945 3990 STRING in stock 41112348229818 Police Epoch 50, Natural Oak new https://designspot.cz/products/police-epoch-50-natural-oak https://designspot.cz/cdn/shop/products/6205039_Epoch_Shelf_50_Natural_Low_Angle_result.jpg?v=1687164841 4590 AUDO (MENU) in stock 46705159536974 Zrcadlo Pond Large, Brass new https://designspot.cz/products/zrcadlo-pond-large-brass https://designspot.cz/cdn/shop/files/v2largebrass_clipped_rev_1.jpg?v=1683621032 7890 FERM LIVING in stock 29531915780163 Konferenční stolek Turning Table, White Oak new https://designspot.cz/products/konferencni-stolek-turning-table-white https://designspot.cz/cdn/shop/products/6900039_Turning_Table_White_Oak_Theresa__Arns_03_Black_result_kopie_873983b6-42cb-48b6-9fd6-a8886000b4d6.jpg?v=1687163569 13990 AUDO (MENU) available for order 31807617859651 Stolička Afteroom Stool, Black new https://designspot.cz/products/stolicka-afteroom-stool-black https://designspot.cz/cdn/shop/products/8480530_Afteroom-Stool_Black_2_result_result_c6b4ca27-c0f8-46be-b956-ac92f63cacff.jpg?v=1687163902 8290 AUDO (MENU) available for order 41335914561722 Židle J77, Black new https://designspot.cz/products/zidle-j77-black https://designspot.cz/cdn/shop/products/2568492019000_J77_black_wb_lacquer_beech_clipped_rev_1_d0b528ad-4f42-461f-b02c-554b471a1ed2.jpg?v=1650270432 6390 HAY available for order 41314088353978 Stolek Slit Table Wood, High Vivid Blue new https://designspot.cz/products/stolek-slit-table-wood-vivid-blue https://designspot.cz/cdn/shop/products/9440354009000_Slit_Table_Wood_Round_High_vivid_blue_wb_lacquer_oak_clipped_rev_1.jpg?v=1649752133 5790 HAY available for order 41334063038650 Stojací věšák Loop Stand Hall, White new https://designspot.cz/products/vesak-loop-stand-hall-white https://designspot.cz/cdn/shop/products/101667_Loop_Stand_Hall_H150_White_clipped_rev_2.jpg?v=1650875233 6190 HAY available for order 41305974898874 Stolek Tray Table M, Chocolate new https://designspot.cz/products/stolek-tray-table-m-chocolate https://designspot.cz/cdn/shop/products/1025033029000_Tray_Table_L40xW40xH44_chocolate_high_gloss_clipped_rev_2.jpg?v=1649924749 5290 HAY available for order 42227337593018 Židle J104, Sage new https://designspot.cz/products/zidle-j104-sage https://designspot.cz/cdn/shop/products/AA571-C541_J104_sage_wb_lacquered_beech_clipped_rev_1.jpg?v=1676536298 7790 HAY available for order 41333752496314 Stojací věšák Knit, Toffee new https://designspot.cz/products/vesak-knit-toffee https://designspot.cz/cdn/shop/products/9411014009000_Knit_toffee_clipped_rev_1.jpg?v=1650875218 5890 HAY available for order 31634970902595 Židle Co Chair, Black / Black Oak new https://designspot.cz/products/zidle-co-chair-black-black-oak-1 https://designspot.cz/cdn/shop/products/1161539_CoChair_Black-Base_Black-Oak_result_cdbf936b-b4f6-4e32-a553-8e9746cf157d.jpg?v=1687163880 8890 AUDO (MENU) available for order 47396364681550 Židle AAC 22, Oak / White new https://designspot.cz/products/zidle-aac-22-oak-white https://designspot.cz/cdn/shop/files/AA207-D159-AA51_AAC_22_white_2.0_shell_wb_lacquered_oak_base_clipped_rev_1.jpg?v=1702197026 7790 HAY available for order 31494116999235 Nástěnné zrcadlo Nimbus, Rectangular, Polished Brass new https://designspot.cz/products/nastenne-zrcadlo-nimbus-mirror-rectangular-polished-brass https://designspot.cz/cdn/shop/products/8032839_Nimbus_Mirror_Rectangular_Polished_Brass_Front_resultdouble.jpg?v=1687163849 27790 AUDO (MENU) available for order 30263455744067 Židle Harbour Chair, Black new https://designspot.cz/products/zidle-harbour-chair-black https://designspot.cz/cdn/shop/products/9340539-0000ZZZZ_Harbour-Chair_Black_Black-Steel_Pack_Front_1_clipped_rev_1.jpg?v=1687163689 8890 AUDO (MENU) available for order 38124055494842 Židle Afteroom Dining Chair, Black new https://designspot.cz/products/zidle-afteroom-dining-chair-black https://designspot.cz/cdn/shop/products/8420530_Afteroom_Dining_Chair_4_Black_01_result.jpg?v=1687164155 10290 AUDO (MENU) available for order 46869003927886 Policová sestava STRING – šatník s úložným prostorem new https://designspot.cz/products/policova-sestava-string-satnik-s-uloznym-prostorem-1 https://designspot.cz/cdn/shop/files/bundle_h_t_12_12_result.jpg?v=1693498426 40190 STRING available for order 47396241834318 Židle Soft Edge 60, Oak new https://designspot.cz/products/zidle-soft-edge-60-oak https://designspot.cz/cdn/shop/files/AA433-A171-AA51-01UF_Soft_Edge_60_wb_lacquer_oak_clipped_rev_1.jpg?v=1702196998 9490 HAY available for order 47363982655822 Židle Rey, Umber Brown new https://designspot.cz/products/zidle-rey-umber-brown https://designspot.cz/cdn/shop/files/AB793-B604-AA51-01UF_Rey_Chair_umber_brown_wb_lacquer_beech_clipped_rev_1.jpg?v=1701592421 13990 HAY available for order 47018914939214 Polohovací pracovní stůl Works, White new https://designspot.cz/products/polohovaci-pracovni-stul-works-white https://designspot.cz/cdn/shop/files/product-work-desk-electrical-height-adjustable-white-140x78-upright_landscape_clipped_rev_1.jpg?v=1693902731 42390 STRING available for order 46869082865998 Policová sestava STRING – pracovní sestava s úložným prostorem new https://designspot.cz/products/policova-sestava-string-pracovni-sestava-s-uloznym-prostorem https://designspot.cz/cdn/shop/files/bundle_w_e_12_12_result.jpg?v=1693498391 39590 STRING available for order 32088723783747 Policová sestava STRING – velká knihovna s úložným prostorem new https://designspot.cz/products/policova-sestava-string-velka-knihovna-s-uloznym-prostorem https://designspot.cz/cdn/shop/products/bundle_l_g_12_12_result.jpg?v=1693498403 62690 STRING available for order 39353591005370 Policová sestava STRING – botník s věšákem new https://designspot.cz/products/policova-sestava-string-botnik-s-vesakem https://designspot.cz/cdn/shop/products/bundle_h_l_12_12_result.jpg?v=1693498483 17090 STRING available for order 46749955195214 Dřevěná police Bon Shelf, Oak new https://designspot.cz/products/police-bon-shelf-oak https://designspot.cz/cdn/shop/files/fermLIVING_AW22_Bon_Shelf_1104266370_pack_4_clipped_rev_1.jpg?v=1685176065 5890 FERM LIVING available for order 41770288808122 Jídelní stůl Two-Colour Ø120, Ochre / Green Mint new https://designspot.cz/products/jidelni-stul-two-colour-o120-ochre-green-mint https://designspot.cz/cdn/shop/products/942027_Two-Colour_Dia120_green_mint_wb_lacquer_valchromat_tabletop_ochre_powder_coated_steel_clipped_rev_1.jpg?v=1661675169 31890 HAY available for order 41313614594234 Stolek DLM, Cherry Red new https://designspot.cz/products/stolek-dlm-cherry-red https://designspot.cz/cdn/shop/products/1024716039000_DLM_cherry_red_high_gloss_clipped_rev_2.jpg?v=1649751995 5390 HAY available for order 41314070102202 Stolek Slit Table Wood, XL Oak new https://designspot.cz/products/stolek-slit-table-wood-xl-oak https://designspot.cz/cdn/shop/products/9440331009000_Slit_Table_Wood_Round_XL_wb_lacquer_oak_clipped_rev_1.jpg?v=1649752057 8490 HAY available for order 41335872946362 Židle J41, Oak new https://designspot.cz/products/zidle-j41-oak https://designspot.cz/cdn/shop/products/2568411109000_J41_wb_lacquer_oaked_clipped_rev_1.jpg?v=1650270385 10190 HAY available for order