Reklamace a odstoupení od smlouvy

Záruka a reklamace

Přestože zboží před odesláním pečlivě kontrolujeme a snažíme se o důkladné a bezpečné zabalení zásilky, může dojít k poškození zboží během přepravy.

Proto prosíme zásilku při převzetí důkladně zkontrolujte, zda nemá porušený nebo poškozený obal. Pokud je zásilka zjevně poškozena, nepřebírejte ji a rovnou ji vraťte dopravci.

Pokud je zboží poškozeno i když obal je neporušený, ozvěte se nám co nejdříve emailem nebo telefonicky a zajistíme rychlou nápravu. Zároveň prosíme nafoťte poškozené zboží i obal pro pozdější posouzení reklamace.

Záruční doba prodávaného zboží je 24 měsíců (pokud na faktuře není uvedena záruční doba delší) a začíná běžet dnem převzetí zásilky. Při podání reklamace nás prosím kontaktujte na shop@designspot.cz a dohodneme se na postupu předání zboží.

Odstoupení od smlouvy

Odstoupit od smlouvy bez udání důvodu lze do 30 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodnete, napište nám to na shop@designspot.cz. Zboží pak co nejdříve (nejpozději do 14 dnů od oznámení) zašlete zpět na naši adresu (uvedena níže).

Náklady spojené s navrácením zboží nese zákazník. Zboží musí být vráceno nepoškozené, nepoužité, v původním obalu a možno dalšího prodeje. Pokud jste současně se zbožím obdrželi dárek, je třeba poslat zpět i tento dárek.

Peníze vám pak vrátíme převodem na účet nejpozději do 5 dnů. Popřípadě může být výše platby snížena o případné poškození nebo opotřebení zboží. Prosíme, nezasílejte zboží na dobírku – takové zásilky nepřebíráme.

Adresa pro vrácení zboží 

Jan Randa – DESIGNSPOT
Minská 775/4
101 00 Praha 10